O nás

Vznikli sme v roku 2009 ako malá "domáca" spoločnosť (Isee, s.r.o.) zaoberajúca sa prevádzkovaním serverov a vývojom softvéru.

Časom sme sa zaoberali vývojom komplexných webových aplikácií na mieru pre zákazníka a to od úplného začiatku "od náčtru na papieri" cez realizáciu, testovanie, spustenie do ostrej prevádzky po support, aktualizácie a prispôsobovanie na žiadosť zákazníka, kvôli legislatívnym a iným zmenám. Taktiež sme sa zaoberali aj komplexným vývojom webových aplikácií, ktoré sa ľahko integrovali do už existujúcich infraštruktúr našich klientov, predovšetkým prostredníctvom webových služieb. To zaisťovalo, že naši klienti nemuseli prestavovať celú architektúru a mohli optimalizovať svoje procesy efektívne a v krátkom čase. Radi dodržiavame metodiku agilného vývoja.

Počas našej praxe sme nazbierali skúsenosti ako softvéroví architekti, inžinieri, testeri a samozrejme support. Každá skúsenosť bola nadobudnutá s vášňou k našej práci (veľakrát bez pohľadu na hodiny či spánok :). Naše skúsenosti s vývojom softvéru a komplexných webových aplikácií sme veľakrát implementovali aj do nášho súkromia, kde sme si uľahčovali a vylepšovali každonenné úkony v bežnom živote. 

Naš softvér sa používal a používa v rôznych oblastiach podnikania od účtovníctva a bankovníctva, poisťovníctva a maloobchodu, po technický monitoring výrobných a prevádzkových strojov a zariadení s inteligentným spracovaním a vyhodnocovaním údajov.


Od vzniku našej spoločnosti, pri ľahkých aj ťažkých situáciách sme nachádzali a budeme nachádzať riešenia namiesto výhovoriek. Zákazník pre nás bol stále súčasťou procesu vývoja.


Od roku 2020 sme spustili na eshop (a premenovali sa na Joto.sk, s.r.o.).

Chceme zákazníkom ponúkať tovary a služby na úrovni. Aj preto nás môžete kontaktovať denne na uvedených emailových kontaktoch, pretože naša práca je aj naším koníčkom a spokojnosť zákazníkov je aj naša spokojnosť :)NAŠA FILOZÓFIA :


Sme silno pro-klientsky orientovaná spoločnosť s individuálnym a ľudským prístupom ku klientom.

Individuálny prístup je nielen voči potrebám zákazníka, ale aj voči naším cenám. Zákazník vždy platí len za to čo naozaj potrebuje.

Zákazníkov si vážime a preto poskytujeme možnosť prehodnotenia našej ceny, ak nám zákazník preukáže, že niekde našiel tovar za nižšiu cenu - takmer stále sme ochotní ju poskytnúť o 0,01€ lacnejšie :).FAKTURAČNÉ ÚDAJE :


Fakturačná adresa:

Názov: Joto.sk, s.r.o.

Sídlo: Bratislavská 2543/108, Pezinok 902 01, Slovenská republika

IČO: 44 807 767

DIČ: 2022845000

IČDPH: SK2022845000

Zápis v obchodnom registri: Obchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, Vložka číslo: 146815/B


Bankovné spojenie:

FIO Banka, Bratislava:

IBAN: SK9883300000002200980030 / SWIFT(BIC) kód: FIOZSKBAXXX


Pomohla Vám táto stránka ? Môžete jej dať like prípadne ju vyzdielať na Facebooku: